„Laimas iela”ir jauns privātmāju ciemats Babītē, kas pēc tā pilnīgas pabeigšanas sastāvēs no 26 privātmājām un aizņems 4.54 ha lielu platību. Projektu iecerēts realizēt trīs kārtās, no kurām pirmās kārtas realizācija (ceļi, inženiertīkli un 6 dažādu projektu 2-stāvīgas savrupmājas), tika uzsākta 2006.gadā, otrā kārta 2007.gada vasarā (10 divstāvīgas savrupmājas), bet trešās kārtas realizācija ( 10 savrupmājas) tiks uzsākta pēc veiksmīgas otrās kārtas māju realizācijas.
Mājas ir divstāvīgas ar kopējo platību no 191,3 kv.m. līdz 261,14 kv.m. Zemes gabalu platības sākot no 1127 kv.m. līdz 1916 kv.m. Māju apdarē izmantoti dabīgi materiāli. Ciemats ir ērti piebraucams gan no Jūrmalas, gan no Rīgas puses. Piecu minūšu brauciena attālumā atrodas Imantas skola, bērnudārzs, poliklīnika, aptieka un lielveikali. Ciemata atrašanās vieta ir ļoti ainaviska, mājokļi atrodas priežu meža un liepu alejas aizvējā, savukārt austrumu pusē ir plašums, un saullēkts iespīdēs tieši Jūsu logos. Ciemata koplietošanas ceļi ir bruģēti un apgaismoti. „Laimas ielas” būvniecībā tiks izmantoti seši dažādu māju projekti.

Laimas ielā saules un putnu dziesmu netrūks! Blakus ir mežs un simtgadīgas liepas, kas ļaus dzīvot saskaņā ar dabu, ekoloģiski tīrā vidē. Tas stiprinās jūsu veselību un darbaspējas!